Żel uniwersalny

Share

Jak sprawić, by sprzątanie było bardziej przyjazne dla środowiska?

Jeśli szukasz produktu, którym szybko i bez wysiłku posprzątasz różne powierzchnie, sięgnij po nasz Żel uniwersalny z serii Home&Living Green, który zawiera aż 96% składników pochodzenia naturalnego. Dzięki niemu w kilka chwil pozbędziesz się brudu i przywrócisz idealną czystość w całym domu.

Za co go pokochasz: za wielofunkcyjność. Skutecznie usuwa zabrudzenia z różnych powierzchni, nie pozostawiając na nich smug. A dzięki ekstraktowi z winogron i glicerynie, nadaje im delikatny połysk. 

Do czego możesz go użyć: do czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych, ceramicznych, z tworzyw sztucznych, lakierowanych, laminowanych, z płyty MDF, glazury, terakoty, gresu, paneli podłogowych i ściennych. Docenisz go zwłaszcza przy myciu dużych powierzchni. 

Co zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo: zastosowane przez nas olejki zapachowe nie zawierają alergenów – zgodnie ze standardami IFRA (International Fragrance Association).

Co tak pięknie pachnie: aromatyczny tymianek, eukaliptus, świeże kwiatowe nuty i anyż.

Zobacz, jak prosty jest w użyciu: wlej 1 nakrętkę (35 ml) żelu do 5 l ciepłej wody. Umyj powierzchnię przy pomocy dobrze odwirowanego mopa lub ściereczki i pozostaw do wyschnięcia (rozcieńczony żel nie wymaga spłukiwania). Bardzo mocno zabrudzone powierzchnie przemyj nierozcieńczonym żelem naniesionym na gąbkę lub ściereczkę i dokładnie spłucz wodą.

You may also like...