Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych

Share

Piękna, głęboka czerń działa jak magnes. Przyciąga pełne zachwytu spojrzenia, ale i wszystkie paproszki i drobinki kurzu. Pyłki osadzające się na włóknach i kamień z twardej wody sprawiają, że czarne kolory tracą swoją głębię, a ciemne tkaniny bledną i gasną. Żeby walczyć z tym niekorzystnym efektem, stworzyliśmy żel, który  zapobiega ponownemu osiadaniu na włóknach zabrudzeń i nalotu z kamienia wodnego. Chroni tkaniny przed utratą koloru, nie pozostawia nieestetycznych jasnych smug i zacieków. Perfekcyjnie dba o głębię i intensywność czerni i ciemnych kolorów.

Co zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo: formuła black protect.

Co Cię w nim zachwyci: jego żelowa, skoncentrowana formuła. Dzięki temu działa efektywnie i nie zabiera wiele miejsca na półce, a starcza na bardzo długo.

Co jest naszym sekretem: formuła z aktywnymi enzymami sprawia, że żel działa znakomicie już w niskich temperaturach (od 20°C). A jak dobrze wiesz, pranie w niższych temperaturach jest korzystne nie tylko dla Twoich ubrań, ale i finansów. 

Do jakich tkanin możesz go zastosować: żel możesz zastosować do wszystkich rodzajów tkanin, do wszystkich ciemnych kolorów i czerni, do odzieży męskiej i damskiej.

Jak pachnie czerń: uwielbiamy bawić się zapachami, dlatego poprosiliśmy współpracujących z nami kreatorów, by stworzyli kompozycję inspirowaną elegancją czerni. Oczarowali nas zmysłowym nokturnem, łączącym klasyczne nuty róży i konwalii z ciepłymi akcentami piżma.

Architektura zapachu:

Nuta głowy: cytrusy, aldehyd

Nuta serca: czarna róża, konwalia

Nuta głębi:  nuty drzewne, amber, piżmo

You may also like...