Żel do mycia naczyń

Share

Jak ekologicznie zmywać naczynia?

Jeśli dbasz o to, by w swoim domu używać produktów przyjaznych dla środowiska, sięgnij po nasz Żel do mycia naczyń z serii Home&Living Green, który zawiera aż 97% składników pochodzenia naturalnego. Pomoże Ci szybko uporać się z brudnymi naczyniami, a zawarte w nim składniki pielęgnujące zadbają o skórę dłoni.

Za co go pokochasz: za połączenie skuteczności i delikatności. Zawiera łagodne substancje myjące, które doskonale usuwają wszelkie zabrudzenia i tłuszcz. Świetnie nabłyszcza naczynia i nie pozostawia na nich smug. A do tego jest wydajny i łatwy w dozowaniu. W jego składzie znajdziesz też zielony chelat, który zmiękcza twardą wodę.   

Co sprawia, że tak doskonale dba o dłonie: połączenie kompleksu nawilżającego oraz ekstraktów z malwy, bawełny i marakui. Kompleks nawilżający z polisacharydami z peruwiańskiej rośliny tara (Caesalpinia spinosa), zapewnia optymalny poziom nawilżenia i zabezpiecza naturalną mikroflorę skóry dłoni. A ekstrakty roślinne dodatkowo dbają o jej dobrą kondycję. 

Co zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo: nasz żel przeszedł badanie dermatologiczne, potwierdzające tolerancję skórną. A zastosowane przez nas olejki zapachowe nie zawierają alergenów – zgodnie ze standardami IFRA (International Fragrance Association).

Co tak pięknie pachnie: soczyste zielone jabłko, głóg, delikatna bawełna i goździki.

Zobacz, jak prosty jest w użyciu: niewielką ilość żelu nanieś na gąbkę do mycia naczyń, a umyte naczynia obficie spłucz wodą, wytrzyj do sucha lub po prostu pozostaw na ociekaczu.

You may also like...