Żel do mycia naczyń

Share

Wspólne gotowanie z przyjaciółmi lub rodziną to niesamowita radość. Szkoda tylko, że po każdym, nawet najwspanialszym, posiłku w zlewie czekają na Ciebie brudne naczynia. Nie trać jednak apetytu, bo już jedna kropla tego gęstego żelu z łatwością usuwa tłuszcz, resztki jedzenia i inne zabrudzenia. Jest niezwykle skuteczny, wydajny i bezpieczny nawet dla najdelikatniejszej porcelany.

Co sprawia, że tak doskonale dba o dłonie: kiedy ty zmywasz, my myślimy o pielęgnacji Twoich dłoni. W naszym żelu wykorzystujemy tylko łagodne środki myjące. Żeby zapewnić Twoim dłoniom odpowiednie nawilżenie, jego skład wzbogaciliśmy o olej ryżowy, kompleks ziołowy z krwawnika, nagietka, kasztanowca, oczaru, dziurawca, malwy, rumianku i mięty oraz polisacharydy z peruwiańskiej rośliny tara (Caesalpinia spinosa).

Co zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo: zanim ten żel trafił do Twojej kuchni, przeszedł szereg szczegółowych badań, w tym badanie dermatologiczne, potwierdzające tolerancję skórną. Zastosowane przez nas olejki zapachowe nie mają alergenów zgodnie ze standardami IFRA (International Fragrance Association). Żel posiada również atest PZH (Państwowego Zakładu Higieny) Nr atestu: B-BŻ-6071-0020/2020/A, data ważności: 20.04.2023 r. Zadbaliśmy o to wszystko, ponieważ twoja satysfakcja ma dla nas ogromne znaczenie.

O co jeszcze zadbaliśmy: o fizjologiczne pH żelu.

Co tak pięknie pachnie: świeża mięta, igliwie sosny, słodka róża, lawenda i zmysłowe drzewo sandałowe.

Architektura zapachu:

Nuta głowy: świeże zioła, mięta, aldehyd

Nuta serca: róża, jaśmin, lawenda

Nuta głębi: igliwie sosny, drzewo sandałowe, piżmo

You may also like...