Wodoodporna kredka do stylizacji brwi 1 CIEPŁY BRĄZ

Share

Wyraziste, naturalnie wyglądające brwi nie tylko optycznie powiększają oczy, ale też dodają twarzy charakteru i uwydatniają jej rysy. Dzięki naszej WODOODPORNEJ KREDCE DO STYLIZACJI BRWI aksamitnej, kremowej konsystencji uzyskasz spektakularny efekt na wiele godzin. Kredka posiada szczoteczkę oraz wyprofilowaną końcówkę, które w kilka chwil i w prosty sposób pomogą Ci wymodelować i wystylizować brwi.

Za co ją pokochasz: za specjalnie wyprofilowany rysik oraz wygodną szczoteczkę. Trójkątny rysik umożliwia precyzyjną i równomierną aplikację. Idealnie wypełnia ubytki między włoskami, podkreśla łuk i zaznacza jego kształt. A szczoteczka doskonale rozczesuje i układa brwi.

Co Cię w niej zachwyci: kredka jest odporna na wodę i warunki atmosferyczne. Świetnie sprawdza się zarówno podczas upału, jak i deszczu. Jest odporna na rozmazywanie, nie kruszy się, nie skleja brwi i nie pozostawia grudek. Dzięki wysokiej pigmentacji doskonale pokrywa brwi kolorem. Zapewnia długotrwały, naturalny efekt stylizacji – nawet przez 12 godzin.

Jak jej używać: wyczesz brwi za pomocą szczoteczki. Następnie wysuń sztyft i krótkimi pociągnięciami podkreśl i uzupełnij je, nadając im pożądany kształt. Na koniec ponownie zastosuj szczoteczkę, by usunąć nadmiar kredki z włosków i ułożyć brwi.

Co jeszcze warto o niej wiedzieć: jej delikatna formuła jest odpowiednia dla osób o wrażliwej skórze.

You may also like...