Szampon do dywanów

Share

Kiedy ostatni raz Twoje dywany miały domowe SPA? Jeśli chcesz, by jak najdłużej zachowały piękny kolor i fakturę nie wystarczy regularne odkurzanie i zwykłe pranie. Dlatego stworzyliśmy wyjątkowy szampon, który łączy skuteczność płynu do prania z kosmetykami do pielęgnacji najdelikatniejszego włosia. Gęsta, aktywna piana wnika głęboko we włókna i precyzyjnie usuwa nawet stare zabrudzenia. Świetnie radzi sobie z plamami, odkształceniami włókien. Przywracając dywanom świeżość, miękkość i puszystość. A dodatkowo zabezpiecza włókna przed nowymi zabrudzeniami.

Co cię w nim mile zaskoczy: jest delikatny dla kolorów. Nawet po wielokrotnym myciu szamponem zachowują swój naturalny odcień. Dlatego możesz go śmiało używać nawet do bogato zdobionych, wielobarwnych kobierców.

Co zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo: olejki zapachowe bez alergenów zgodnie ze standardami IFRA (International Fragrance Association), co jest szczególnie ważne, gdy w twoim domu są małe dzieci lub zwierzęta.

Do czego możesz go użyć: do dywanów z naturalnych i syntetycznych włókien, podłogowych, ściennych i łazienkowych, do wykładzin podłogowych z naturalnych i sztucznych włókien, do tapicerki (również tej samochodowej).

Co tak pięknie pachnie: soczyste cytrusy, liście fiołka, zmysłowa wanilia i mech dębowy.

Architektura zapachu:

Nuta głowy: mandarynka, bergamotka, liście fiołka

Nuta serca: jaśmin, cedr

Nuta głębi: mech dębowy, wanilia, wetyweria

You may also like...