Spray do mycia szyb i luster

Share

Jak sprawić, by szyby były krystalicznie czyste? Marzysz o tym, by błyskawicznie, skutecznie i bez wysiłku pozbyć się zabrudzeń z szyb, luster i innych szklanych powierzchni? Skończ z czasochłonnym myciem i polerowaniem, zapomnij o irytujących smugach. Teraz czyszczenie nawet tak problematycznych miejsc może być przyjemnością. Nasz GLASS AND MIRROR SPRAY łatwo rozprowadza się po powierzchni i w bezpieczny sposób usuwa wszelkie zabrudzenia, m.in. tłuszcz, kurz, sadzę i pył. Dzięki zawartości alkoholu szybko odparowuje, nie pozostawiając smug i zacieków. Przekonaj się, jak łatwo możesz zadbać o szklane powierzchnie w swoim domu i ciesz się ich nieskazitelną czystością.

Co jest naszym sekretem: spray zawiera składniki, które dobrze zwilżają czyszczoną powierzchnię i łączą ze sobą cząstki brudu sprawiając, że w kilka chwil usuniesz wszelkie zanieczyszczenia z szyb i luster, w tym także uciążliwe ślady tłustych rąk. Dzięki zawartości alkoholu bardzo szybko odparowuje z powierzchni, nie pozostawiając smug.  

Do czego możesz go użyć: do szyb i framug okiennych, szyb samochodowych, szyb w kabinach prysznicowych, do wiat, luster, kryształów, szklanych kloszy. Do szyb kolorowych, przyciemnianych i barwionych, w tym również do witraży. Polecamy go również do plastiku i pleksi.

O co jeszcze zadbaliśmy: by nie zawierał ani kropli amoniaku.

Co tak piękne pachnie: soczyste owoce, kwiatowe nuty i zmysłowe piżmo.

Rekomendowane akcesoria wymienne: dwufunkcyjny spryskiwacz

You may also like...