Spray do mycia szyb i luster z funkcją antypary

Share

Czy Twoje szyby były kiedykolwiek tak idealnie czyste, że stawały się praktycznie niewidoczne? Jeśli myślisz, że to niemożliwe, wypróbuj nasz wielofunkcyjny spray. Zobaczysz, że nie tylko perfekcyjnie myje szyby, ale również zapobiega ich zaparowywaniu i chroni je przed ponownymi zabrudzeniami. Dzięki zawartości alkoholu bardzo szybko odparowuje i nie pozostawia smug. Z łatwością usuwa kurz, pył, tłuszcz, sadzę, a nawet ślady tłustych rąk. Przekonaj się, jakie to fantastyczne uczucie, gdy musisz się dwa razy zastanowić, czy przed Tobą jest szyba, czy tylko powietrze.

Co Cię w nim zachwyci: uwielbiamy wielofunkcyjne produkty o szerokim spektrum działania. Dlatego nasz spray nie tylko doskonale myje, ale również zapobiega zaparowywaniu okien i luster. Połączyliśmy te dwie funkcje w jednym wygodnym produkcie w trosce o Twoją wygodę, bezpieczeństwo i finanse.

Co jest naszym sekretem:  na szybie tworzy się film, który chroni powierzchnię przed ponownym osadzaniem się brudu, więc teraz okna możesz wymyć nawet na godzinę przed burzą. Cząstki brudu po prostu spłyną po zabezpieczonej powierzchni.

Do czego możesz go użyć: do szyb i framug okiennych, szyb samochodowych, szyb w kabinach prysznicowych, do wiat, luster, kryształów, szklanych kloszy. Do szyb kolorowych, przyciemnianych i barwionych, w tym również do witraży. Polecamy go również do plastiku i pleksi. Można go stosować do szyb wewnętrznych i zewnętrznych.

O co jeszcze zadbaliśmy: by nie zawierał ani kropli amoniaku.

Rekomendowane akcesoria wymienne: dwufunkcyjny spryskiwacz

Co tak pięknie pachnie: soczyste cytrusy, świeża mięta i orzeźwiające nuty morskie.

Architektura zapachu:

Nuta głowy: pomarańcza, grejpfrut, aldehyd

Nuta serca: herbata, mięta, nuty morskie

Nuta głębi: piżmo

You may also like...