Spray do mycia łazienki i kabin prysznicowych

Share

Jak szybko i w zgodzie z naturą posprzątać łazienkę?

To jedno z pomieszczeń, w którym szczególnie powinniśmy dbać o czystość. Dlatego nasz wielofunkcyjny Spray do mycia łazienki i kabin prysznicowych z serii Home&Living Green to niezastąpiony produkt, którym w kilka chwil posprzątasz swoją łazienkę. Jest bardzo skuteczny, a jednocześnie przyjazny dla środowiska, bo zawiera aż 98% składników pochodzenia naturalnego.

Za co go pokochasz: za to, że dzięki formule opartej na naturalnym kwasie mlekowym, błyskawicznie usuwa różne zabrudzenia, osady z mydła oraz kamień. Zapewnia idealną czystość i blask. Nie pozostawia smug i zacieków. Zawiera inhibitor korozji, chroniący powierzchnie przed niszczeniem.   

Co Cię w nim zachwyci: wszystkie środki powierzchniowo-czynne powstały na bazie naturalnych składników i są w pełni biodegradowalne. Dzięki temu masz pewność, że podczas sprzątania nie szkodzisz środowisku.

Co możesz nim umyć: armaturę łazienkową, kabinę prysznicową, płytki ceramiczne, wannę oraz inne urządzenia sanitarne. 

Co tak pięknie pachnie: świeże nuty powietrza, czerwone owoce, białe kwiaty, soczysta gruszka i drzewo sandałowe. 

Zobacz, jak prosty jest w użyciu: spryskaj nim czyszczoną powierzchnię i odczekaj około 1 minutę. Następnie przetrzyj ją wilgotną ściereczką lub spłucz wodą.

You may also like...