Spray do mycia kabin prysznicowych

Share

Co zwykle robisz pod prysznicem? Relaksujesz się, czy zastanawiasz, czym wreszcie skutecznie wyczyścisz zacieki na szybie kabiny? My zdecydowanie opowiadamy się za przyjemnościami, więc gorąco polecamy Ci nasz spray. Sprawdzona formuła na bazie kwasu mlekowego i alkoholu skutecznie usuwa codzienne zabrudzenia, naloty z mydła i środków czystości, kamienia wodnego i białe nacieki wodne. Pozostawia szyby krystalicznie czyste, bez smug i zacieków, ogranicza zaparowywanie. A na dodatek przepięknie pachnie, bo użyte w nim olejki zapachowe sprowadziliśmy prosto z Francji.

Co Cię w nim zachwyci: spray tworzy na powierzchniach film, doskonale zabezpieczający przed ponownym osadzaniem się zanieczyszczeń i powstawaniem kamienia. A to oznacza mniej sprzątania w przyszłości.

Co zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo: olejki zapachowe bez alergenów zgodnie ze standardami IFRA (International Fragrance Association).

Co możesz nim umyć: kabiny prysznicowe szklane lub akrylowe, płytki ścienne i podłogowe, brodziki, elementy plastikowe kabin.

Rekomendowane akcesoria wymienne: dwufazowy spryskiwacz

Co tak pięknie pachnie: soczyste maliny, delikatny aloes i bardzo słodkie toffi.

Architektura zapachu:

Nuta głowy: czarna porzeczka, malina, brzoskwinia, aloes

Nuta serca: jaśmin, geranium, konwalia

Nuta głębi:  drzewo sandałowe, piżmo, toffi

You may also like...