Spray do czyszczenia ekranów i powierzchni ze stali INOX

Share

Smugi i odciski palców na ekranach i sprzętach wykonanych ze stali nierdzewnej potrafią nas zirytować nie tylko w słoneczny dzień. Pojawiają się znienacka, już przy najmniejszym dotknięciu. Psują radość z oglądania filmów, są skazą w świeżo posprzątanym wnętrzu. A my wyjątkowo nie lubimy, gdy takie błahostki psują nam nastrój, więc zaprojektowaliśmy idealny spray do czyszczenia ekranów i powierzchni ze stali INOX, który również Tobie pomoże w szybki i bezpieczny sposób nie tylko czyścić, ale przede wszystkim zapobiegać powstawaniu ponownych zabrudzeń.

Za co go pokochasz: nie pozostawia śladów i smug na czyszczonych powierzchniach.

Do czego możesz go użyć: do monitorów komputerowych, ekranów telewizyjnych, plazmowych, LCD, LED, wyświetlaczy, także do pilotów, telefonów komórkowych i klawiatury komputerowej. Polecamy go również do czyszczenia sprzętów wykonanych ze stali INOX. Można go stosować zarówno do powierzchni matowych jak i błyszczących.

Co jest naszym sekretem: spray tworzy na czyszczonej powierzchni powłokę elektrostatyczną zapobiegającą ponownemu osadzaniu się kurzu.

Co tak pięknie pachnie: soczyste cytrusy, jaśmin, słodka wanilia, drzewo sandałowe.

Rekomendowane akcesoria wymienne: klasyczny atomizer

You may also like...