Sposoby na koszmary domowego sprzątania

Share

Zaschnięty tłuszcz w piekarniku, zatkany zlew, brudne fugi… już na samą myśl cierpnie Ci skóra? Niepotrzebnie! Znamy skuteczne sposoby, jak szybko sobie z tym poradzić.

Stary, zaschnięty tłuszcz w piekarniku

Czy zdarzyło Ci się przyrządzić pysznego pieczonego kurczaka i zapomnieć o umyciu piekarnika po zjedzeniu posiłku? Tłuszcz zasechł i bardzo trudno się go pozbyć… Mamy na to niezawodny sposób! Nasz Żel do czyszczenia grilli i piekarników, łatwo i szybko usuwa stare przypalenia i odymienia, zaschnięty tłuszcz i resztki jedzenia. Dzięki gęstej, żelowej konsystencji nie spływa z powierzchni. Oprócz piekarników, możesz wyczyścić nim również grille, ruszty i szyby kominkowe.

Ciągle zatykający się zlew

Tego koszmaru trudno uniknąć. W łazience odpływ umywalki mogą zatkać włosy oraz osady z kosmetyków, a w kuchni – tłuszcz, resztki jedzenia, a także małe kawałeczki opakowań, które przypadkowo wpadają nam do zlewu. Do pewnego momentu nie dają o sobie znać, aż któregoś dnia tworzy się zator… Jak szybko sobie z nim poradzić? Użyj naszego Udrożniacza w formie gęstego żelu, dzięki któremu pozbędziesz się nawet bardzo poważnego zatoru. Udrożnia działając przez stojącą wodę i usuwa nieprzyjemny zapach unoszący się z odpływu. Poradzi sobie z tłuszczem, fusami od kawy i herbaty, resztkami jedzenia, włosami, papierem i watą. Co ważne – nie powoduje korozji rur stalowych i ogumienia.

Brudne fugi

To normalne, że z czasem fugi między kaflami na ścianie lub podłodze brudzą się. Myślisz, że nie ma na to sposobu? My go znamy! To nasz Żel do czyszczenia fug, który czyści je, odtłuszcza i nabłyszcza. Jest delikatny dla płytek, nie odbarwia i nie wypłukuje spoin. Podłoga i ściany z kafli będą wyglądały jak nowe, a wnętrze „odmłodzi się” nawet o kilka lat! Aby używanie żelu było jeszcze przyjemniejsze, sprawiliśmy, że pięknie pachnie kaszmirem, orchideą, wanilią i drzewem sandałowym.

You may also like...