Płyn do prania odzieży sportowej

Share

Jeśli regularnie uprawiasz sport i nie wyobrażasz sobie tygodnia bez treningów, to z pewnością używasz odzieży funkcjonalnej. Wiemy, że wymaga ona specjalnego czyszczenia i pielęgnacji, by na długo zachowała swoje właściwości, dlatego stworzyliśmy Płyn do prania odzieży sportowej. Nie tylko skutecznie usuwa z niej zabrudzenia, ale także chroni strukturę tkanin i ich kolor. Zastosowaliśmy w nim innowacyjną technologię neutralizującą przykre zapachy, która zapewni Ci przyjemną świeżość również podczas treningu.

Za co go pokochasz: za to, że nie tylko doskonale czyści, ale też odświeża sportowe ubrania oraz chroni ich właściwości. Jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów tkanin funkcjonalnych. Pozwala zachować ich oddychalność.

Co Cię w nim zachwyci: formuła neutralizująca zapachy. Dzięki niej oraz olejkom zapachowym, zamkniętym w specjalnych kapsułkach, zapach potu jest skutecznie neutralizowany nie tylko podczas prania, ale także w trakcie noszenia odzieży, zapewniając długotrwałe uczucie świeżości.

Co tak pięknie pachnie: kompozycja stworzona z oryginalnych, francuskich olejków zapachowych z orzeźwiającymi nutami cytrusowymi, intensywnie zielonym aromatem liści fiołka, dojrzałą różą i subtelną konwalią. Idealnie dopełnia je balsamiczne drzewo cedrowe, nuty bursztynu oraz zmysłowe piżmo. 

Do czego możesz go użyć: do czyszczenia i pielęgnacji odzieży termoaktywnej różnego zastosowania – sportowej, membranowej, wiatroszczelnej, wodoodpornej czy bawełnianej. W przypadku gdy czyszczona odzież wymaga zaimpregnowania należy użyć odpowiedniego impregnatu, przeznaczonego do odzieży funkcjonalnej, wlewając go do komory płukania. Stosuj się do zaleceń producenta odzieży.

You may also like...