Płyn do mocno zabrudzonych powierzchni

Share

Za co go pokochasz: za jego siłę i skuteczność. Od teraz, w mgnieniu oka przeprowadzisz metamorfozę najbliższego otoczenia domu. Odpowiednio dozując płyn dostosujesz jego moc do swoich potrzeb. Mycie stanie się szybsze, a ty bez wysiłku usuniesz: smary, woski, oleje, naloty, osady i brud ze wszystkich silnie zabrudzonych powierzchni.

Jak przygotować się do generalnych porządków?
Mając pod ręką nasz płyn szybko doprowadzisz swoje najbliższe otoczenie do porządku, nie mówiąc już o generalnym sprzątaniu.

Zadbasz nim nie tylko o wnętrza, ale i przestrzenie dookoła domu. Wysprzątasz altanki, balkony, garaże, wyczyścisz elewacje i doprowadzisz do porządku przydomowe warsztaty. Zatroszczysz się o stan nawierzchni i usuniesz wszystkie uporczywe zabrudzenia.

Co Cię w nim zachwyci: skutecznie usuwa zabrudzenia, nawet w zimnej wodzie.

Co jest naszym sekretem: formuła extremely effective łącząca właściwości myjące i odtłuszczające. Możesz stosować płyn bez obaw na powierzchniach twardych i odpornych na działanie środków o odczynie alkalicznym.

O co jeszcze zadbaliśmy: o dodatkowe składniki zmniejszające szybkość postępowania korozji

Co tak pięknie pachnie: świeży kwiat pomarańczy, delikatne białe kwiaty, róża, aromatyczne drzewo sandałowe

Co możesz nim umyć: praktycznie wszystko, powierzchnie niezabezpieczone i twarde: kostkę brukową, terakotę, linoleum, kafelki, naloty na dachach, balkonach, tarasach, powierzchnie metalowe. Ponadto możesz go użyć do prania zabrudzonej odzieży i tapicerki.

Rekomendowane akcesoria wymienne: wygodny flip-top

You may also like...