Pianka neutralizująca przykre zapachy

Share

Kochamy gotować, piec, smażyć i dusić. Kochamy też zapachy, ale tylko te piękne. Dlatego jednym z najważniejszych dla nas produktów jest pianka, dzięki której jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki  z naszych dłoni znikają przykre wonie: czosnku, cebuli, ryby, nieświeżych warzyw. Za każdym razem, gdy zanurzamy dłonie w gęstej, śmietankowej piance uwalniamy się od uporczywych zapachów, by bez przeszkód delektować się aromatem pysznych potraw.
Czy wiesz, że zapachy odgrywają kluczową rolę w odczuwaniu smaku potraw? Dlatego warto zadbać, by nic nie przeszkadzało nam w cieszeniu się smakiem ulubionych dań.

Co sprawia, że tak doskonale dba o dłonie: wykorzystujemy delikatne środki myjące. Troszczymy się o prawidłowe nawilżenie i gładkość Twoich dłoni. Opracowana  przez nas specjalna formuła hand care łączy ekstrakt z bawełny i polisacharydy z peruwiańskiej rośliny tara (Caesalpinia spinosa).

Co zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo: zanim ta pianka trafiła w Twoje ręce, przeszła szereg szczegółowych badań, w tym badanie dermatologiczne, potwierdzające tolerancję skórną. Zastosowane przez nas olejki zapachowe nie mają alergenów zgodnie ze standardami IFRA (Internatonal Fragrance Association). Zadbaliśmy o to wszystko, ponieważ Twoja satysfakcja ma dla nas ogromne znaczenie.

O co jeszcze zadbaliśmy: o fizjologiczne pH pianki.

Co Cię w niej mile zaskoczy: pianka skutecznie usuwa ze skóry również przebarwienia z warzyw i owoców (buraków, marchwi, jagód).

Co tak pięknie pachnie: świeże zielone nuty, białe kwiaty i soczyste cytrusy.

Architektura zapachu:

Nuta głowy: bergamotka, cytryna, nuty zielone

Nuta serca: herbata, białe kwiaty, czarna porzeczka

Nuta głębi: piżmo, róża, jaśmin

You may also like...