Perfumowany żel do zmiękczania tkanin

Share

Już za chwilę odkryjesz, jak miękkie i lekkie mogą być tkaniny. Poczujesz, jak przyjemnie i delikatnie otulają skórę. Poznasz nowy wymiar puszystości, bez elektryzowania. Zakochasz się w pięknym, długotrwałym zapachu z naturalnymi olejkami, który stworzyliśmy we współpracy z francuskimi mistrzami perfumiarstwa. A odwieczny problem, kto powiesi pranie, przejdzie do historii.

Co zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo: żel przeszedł szereg szczegółowych badań, w tym badanie dermatologiczne, potwierdzające tolerancję skórną.

Co jest naszym sekretem: wzbogaciliśmy nasz żel o naturalne olejki.

Do jakich tkanin możesz go zastosować: perfumowany żel możesz zastosować do wszystkich rodzajów tkanin i do wszystkich kolorów, do odzieży męskiej i damskiej.

Co tak pięknie pachnie: zmysłowy i otulający zapach żelu to powrót do najlepszych tradycji francuskiego perfumiarstwa. Bogaty kwiatowy bukiet został pogłębiony balsamiczną wonią drzewa sandałowego i ciepłym akcentem piżma. Swoją świeżość i lekkość zawdzięcza wibrującym nutom sycylijskiej mandarynki. Po prostu piękno w czystej postaci.   

Architektura zapachu:

Nuta głowy: gardenia, mandarynka, ylang-ylang

Nuta serca: jaśmin, tuberoza, kwiat pomarańczy

Nuta głębi: drzewo sandałowe, piżmo, nuty pudrowe

You may also like...