Perfumowana odżywka do tkanin

Share

Kiedy wkładasz do szafy nową rzecz, marzysz, by jak najdłużej pozostała piękna i miła w dotyku. Żeby ładnie się układała, nie gniotła i zawsze wyglądała świeżo i elegancko. A my spełniamy Twoje marzenia! Dzięki formule stay-new odżywka skutecznie walczy z pierwszymi oznakami starzenia się tkanin. Chroni przed deformacją i mechaceniem, zmniejsza mechaniczne uszkodzenia w trakcie prania. Troskliwie dba, by kolory Twoich ubrań dłużej pozostały żywe i piękne. Do tego ma fantastyczny zapach, stworzony we współpracy z francuskimi mistrzami perfumiarstwa.

Co Cię w niej zachwyci: długotrwały zapach, utrzymujący się nawet do 8 tygodni. Nasze olejki zapachowe zamknęliśmy w mikrokapsułkach, które działają jak małe dyfuzory. Nie rozpuszczają się w wodzie i otwierają się dopiero podczas noszenia tkanin. Z każdym twoim ruchem kapsułki będą uwalniać olejki, otulając cię intensywnym zapachem perfum.

Co da Ci dodatkowe bezpieczeństwo: odżywka przeszła szereg szczegółowych badań, w tym badanie dermatologiczne, potwierdzające tolerancję skórną.

Co jest naszym sekretem: wzbogaciliśmy nasz żel o naturalne olejki.

O co jeszcze zadbaliśmy: o doskonałą, skoncentrowaną formułę. 1 litr = 4 litry. Lubimy taką matematykę!

Do jakich tkanin możesz ją zastosować: odżywkę możesz zastosować do wszystkich rodzajów tkanin i do wszystkich kolorów, do odzieży męskiej i damskiej.

Co tak pięknie pachnie: ta kompozycja jest esencją francuskiego szyku. Harmonijnie łączy klasyczne nuty kwiatowe ze słodyczą wanilii i czekoladowych pralinek. Całość subtelnie wieńczą akcenty śródziemnomorskie, które wnoszą powiew letniej, relaksującej świeżości.

Architektura zapachu:

Nuta głowy: gruszka, czarna porzeczka

Nuta serca: kwiat pomarańczy, irys, jaśmin

Nuta głębi: wanilia, czekoladowe pralinki, bób tonka, paczula

You may also like...