Naturalny puder transparentny

Share

Jak utrwalić makijaż i sprawić, by cera odzyskała świeżość?

Jeśli potrzebujesz niezwykle lekkiego kosmetyku, który przedłuży trwałość Twojego makijażu na wiele godzin i odświeży cerę w ciągu dnia, sięgnij po nasz Naturalny puder transparentny. Idealnie dopasowuje się do każdego odcienia skóry. Jego delikatna formuła jest odpowiednia do wszystkich typów cery, również wrażliwej.

Za co go pokochasz: za to, że natychmiast redukuje błyszczenie skóry, nie wysuszając jej i nie powodując uczucia ściągnięcia. Tworzy aksamitne, naturalne wykończenie makijażu – bez efektu maski.

Co Cię w nim zachwyci: puder zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Znajdziesz w nim krzemionkę oraz kaolin, które dzięki zdolności pochłaniania sebum, świetnie matują cerę. Dodatkowo krzemionka optycznie wygładza skórę sprawiając, że drobne zmarszczki i niedoskonałości są mniej widoczne.

Co jeszcze warto o nim wiedzieć: jego lekka formuła zapewnia nieskazitelny wygląd skóry przez długi czas. Możesz stosować go samodzielnie lub do wykończenia makijażu i odświeżania cery w ciągu dnia. Doskonale sprawdzi się podczas upałów oraz aktywności fizycznej.

Jak go używać: za pomocą gąbeczki rozprowadź równomiernie niewielką ilość pudru na twarzy.

Z czego jeszcze jesteśmy dumni: 100% badanych* potwierdziło, że nasz puder zapewnia skórze gładkość i aksamitne wykończenie, tworzy na skórze lekki, delikatny, niewidoczny film i doskonale przylega do twarzy, nie tworząc efektu maski. Wszyscy stwierdzili, że kosmetyk nie zapycha porów oraz łatwo i równomiernie się rozprowadza.  

* Na podstawie niezależnych badań aplikacyjno-użytkowych, przeprowadzonych na grupie 25 osób.

You may also like...