Naturalny BRONZER kolor 1 CIEPŁY BRĄZ

Share

Aby nadać twarzy pożądany kształt i optycznie ją wysmuklić, użyj naszego NATURALNEGO BRONZERA. Jest świetnie napigmentowany, co gwarantuje doskonałe podkreślenie wybranych partii twarzy przy jednoczesnym zachowaniu lekkiej formuły kosmetyku. Wymodelujesz nim kontury twarzy, uwypuklając jej atuty i maskując niedostatki.

Za co go pokochasz: za nadanie Twojej twarzy pięknego odcienia muśniętej słońcem skóry. Drobniutkie cząsteczki naszego NATURALNEGO BRONZERA perfekcyjnie stapiają się z cerą, dodając jej wyrazu i niwelując drobne niedoskonałości.

Jak go używać: do konturowania twarzy używaj matowego NATURALNEGO BRONZERA. Wybierz jeden z dwóch odcieni: ciepły brąz (1) lub zimny brąz (2), w zależności od Twojej karnacji. Aplikuj bronzer na te części twarzy, które chcesz wymodelować, jak owal twarzy, pod kośćmi policzkowymi, skrzydełka nosa.

Co sprawi, że nie zamienisz go na żaden inny: jest lekki i bardzo drobno zmielony, co gwarantuje wyjątkową trwałość wykonanego nim makijażu, nie ściera się i nie zmienia koloru. Hypoalergiczna formuła nadaje się także do skóry wrażliwej, a przyjemna, aksamitna konsystencja zapewnia komfort użytkowania.

Co jeszcze warto o nim wiedzieć: zamknęliśmy go w wygodnym, eleganckim opakowaniu z lusterkiem, tak abyś mogła zawsze mieć go przy sobie

Co jest naszym sekretem: w składzie naszego NATURALNEGO BRONZERA  znajdziesz naturalny emolient o działaniu zmiękczającym i ochronnym. Zapewnia skórze optymalny poziom nawodnienia, chroniąc ją przed utratą wody i przenikaniem szkodliwych substancji z otoczenia. To dzięki niemu produkt ma także działanie nawilżające.

You may also like...