Mydło antybakteryjne w płynie

Share

W kinie, w restauracji, na spacerze, witając się – każdego dnia i w każdym miejscu jesteśmy narażeni na kontakt z bakteriami. Najlepszym sposobem na pozbycie się zarazków jest częste mycie rąk. Z myślą o tym, opracowaliśmy delikatne mydło o właściwościach antybakteryjnych, które nie tylko skutecznie je oczyszcza, ale także dba o dobrą kondycję skóry dłoni.

Jak zadbać o higieniczną czystość dłoni?

Najlepszym sposobem jest częste mycie rąk. Dlatego stworzyliśmy delikatne Mydło antybakteryjne w płynie, które nie tylko skutecznie oczyszcza, ale też pielęgnuje skórę dłoni. A olejkowa konsystencja oraz piękny zapach sprawiają, że codzienna higiena rąk staje się przyjemnym rytuałem.

Za co je pokochasz: za niezwykle łagodną formułę z 95% składników pochodzenia naturalnego oraz antybakteryjne właściwości, dzięki zawartości koncentratu olejku herbacianego.

Co sprawia, że tak doskonale dba o dłonie: zastosowaliśmy w nim składniki aktywne, które doskonale dbają o delikatną skórę rąk. Hydromanil™* redukuje utratę wody z naskórka, zapobiega nadmiernemu złuszczaniu i zabezpiecza naturalną mikroflorę skóry. Olejek z ryżu odżywia i zmiękcza skórę, a ekstrakt z nagietka działa łagodząco i przyśpiesza odbudowę naskórka.

Co zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo: jego formuła została stworzona z myślą o codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry. Skuteczność antybakteryjną potwierdziliśmy dodatkowym badaniem, wykonanym na kilku szczepach bakterii, stanowiących również naturalną mikroflorę bytującą na powierzchni skóry.

Co Cię w niej mile zaskoczy: mydło posiada fizjologiczne pH.

Co tak pięknie pachnie: soczyste jabłko i gruszka, delikatna lilia i świeże nuty bambusa.

Co mówią użytkownicy?

100% badanych* potwierdziło, że mydło nie tylko skutecznie oczyszcza, ale także dba o dobrą kondycję dłoni. Chroni i pielęgnuje delikatną skórę rąk, pozostawiając ją higieniczne czystą.

*Niezależne badania konsumenckie przeprowadzone na grupie 25 osób.

You may also like...