Mineralny puder i podkład sypki PERFECT SKIN kolor 2 NATURALNY BEŻ

Share

NATURALNY BEŻ

Przeznaczony dla kobiet pragnących ukryć przebarwienia oraz zatuszować niedoskonałości, dedykowany dla osób o karnacji ciemnej.
Waga: 8,0 g

Stworzony z myślą o wszystkich rodzajach cery. Hypoalergiczna, w 100% mineralna formuła pielęgnuje skórę, nadając jej wyrównany i naturalny koloryt. Doskonale tuszuje nawet większe przebarwienia i niedoskonałości już przy pierwszej aplikacji. Bogata, wygładzająca formuła z białą glinką nie wywołuje uczucia ściągnięcia ani efektu maski, a filtry mineralne zabezpieczają przed promieniami słonecznymi.

Co jest naszym sekretem: zastosowanie białej glinki, bogatej w liczne mikroelementy i sole mineralne, o właściwościach ściągających i zabliźniających. Obecne w jej składzie krzem, wapń, magnez i żelazo łagodnie ściągają pory i dają efekt idealnie wygładzonej skóry, jednocześnie ją pielęgnując.

Za co go pokochasz: za perfekcyjne, satynowe wykończenie Twojego makijażu, zarówno na co dzień, jak i przed wielkim wyjściem.

Co Cię w nim zachwyci: trwały i maksymalnie naturalny efekt pokrycia niedoskonałości bez przesuszenia skóry przez wiele długich godzin.

You may also like...