Mineralny puder i podkład sypki MATTE SKIN kolor 2 NATURALNY BEŻ

Share

NATURALNY BEŻ

Stworzony dla osób o cerze przetłuszczającej się i mieszanej, wymagającej zmatowienia, dedykowany dla osób o karnacji ciemnej.
Waga: 8,0 g

Dedykowany posiadaczkom cery ze skłonnością do przetłuszczania się, doskonale sprawdzi się również u osób, których skóra ma tendencję do błyszczenia się w tzw. strefie T (czoło, nos, broda). Mineralny puder i podkład sypki MATTE SKIN jest hypoalergiczny i delikatny, przez co nadaje się także do wrażliwej i skłonnej do podrażnień skóry. Dodatek zielonej glinki i tlenku tytanu sprawia, że kosmetyk absorbuje nadmiar sebum, a zawarta w nim biała glinka pięknie wygładza skórę twarzy.

Co jest naszym sekretem: połączenie absorpcyjnych i regenerujących właściwości zielonej glinki z wygładzającą białą glinką. Oba składniki są bogate w mikroelementy i sole mineralne, niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania naszej skóry. Dzięki temu doskonale pielęgnują i widocznie wygładzają cerę.

Za co go pokochasz: za efekt aksamitnej, matowej skóry przez wiele godzin – nawet przy przetłuszczającej się cerze i podczas upałów

Co Cię w nim zachwyci: składniki obecne w kosmetyku pochłaniają nadmiar sebum, dzięki czemu twarz dłużej wygląda świeżo i nie świeci się.

You may also like...