Mineralny puder i podkład sypki ILLUMINATED SKIN kolor 3 ŚREDNI BEŻ

Share

ŚREDNI BEŻ

Dedykowany osobom o cerze szarej i zmęczonej, potrzebującej delikatnego rozświetlenia, przeznaczony dla osób o karnacji ciemnej.
Waga: 8,0 g

Formuła opracowana dla każdego rodzaju cery potrzebującej rozświetlenia i blasku. Polecany szczególnie dla skóry zmęczonej, poszarzałej, z drobnymi zmarszczkami. Zapewnia efekt promiennej, pełnej blasku cery, a dodatek różowej glinki wzmacnia i wygładza skórę twarzy. Odpowiedni także dla osób o cerze wrażliwej, skłonnej do alergii. Zastosowane filtry mineralne chronią skórę przed promieniami słonecznymi.

Co jest naszym sekretem: różowa glinka, łącząca w sobie właściwości wygładzające i ściągające białej glinki oraz absorpcyjne i wzmacniające charakterystyczne dla czerwonej glinki. Połączanie tych dwóch glinek z odbijającymi światło drobinkami słonecznymi nadaje skórze piękny, dopracowany wygląd.

Za co go pokochasz: za długotrwały, świeży i promienny wygląd Twojej cery. Dzięki niemu czujesz się i wyglądasz młodziej w zaledwie kilka chwil!

Co Cię w nim zachwyci: optycznie wygładza cerę i redukuje drobne zmarszczki oraz niedoskonałości, zapewniając jedwabiste wykończenie z subtelną poświatą.

You may also like...