MAGICZNA KREDKA DO OCZU

Share

Jak nadać spojrzeniu blasku?

Jeśli chcesz w kilka chwil odmienić swój makijaż, sięgnij po naszą Magiczną kredkę do oczu. Nałóż ją na kreskę stworzoną kredką lub eyelinerem i zobacz, jak zupełnie zmienia się jej charakter. Dzięki diamentowym drobinkom, rozświetlisz swoje spojrzenie i dodasz mu wyrazistości.

Za co ją pokochasz: za to, że wystarczy jedno pociągnięcie, by uzyskać spektakularny, wielowymiarowy efekt. W połączeniu z naszym Płynnym eyeliner lub Wodoodporną kredką do oczu zmienia wykończenie makijażu z matowego w błyszczące, mieniące się srebrnymi drobinkami. Sprawia, że spojrzenie nabiera blasku i głębi. 

Co Cię w niej zachwyci: zapewnia długotrwały efekt, utrzymujący się przez wiele godzin. Nie rozmazuje się, nie kruszy i nie ściera się z powieki. Kredka jest odporna na wodę i warunki atmosferyczne. Doskonale sprawdza się podczas upału i deszczu.

Jak jej używać: wysuń sztyft i płynnym pociągnięciem narysuj kreskę przy górnej linii rzęs – w miejscu wcześniej nałożonego Płynnego eyelinera lub Wodoodpornej kredki do oczu Prouvé.

Co jeszcze warto o niej wiedzieć: ma niezwykle delikatną formułę, dlatego mogą stosować ją także osoby o wrażliwych oczach i noszące szkła kontaktowe.

Co mówią użytkownicy?

100% badanych potwierdziło, że kredka daje wiele możliwości i jest idealna do stworzenia zarówno dziennego, jak i wieczorowego makijażu. Posiada kremową, aksamitną konsystencję, która gładko rozprowadza się na powiece. 

* Na podstawie niezależnych badań aplikacyjno-użytkowych, przeprowadzonych na grupie 25 osób.

You may also like...