Magia w świecie zapachów

Share

Nasz indywidualny styl i charakter podkreślają nie tylko ubrania, dodatki czy makijaż, ale także perfumy. Dlatego jeśli chcesz wyeksponować je własnym, niepowtarzalnym zapachem, sięgnij po kolekcję perfum molekularnych. To 6 flakonów i setki kompozycji do stworzenia!

Perfumy molekularne są tak niezwykłe, bo łączą w sobie tradycyjne nuty zapachowe z molekułą, która odzwierciedla dane wrażenie, np. szalone wakacje nad morzem, pachnący ogród pełen rozkwitających kwiatów czy relaksujący spacer w lesie i podbija naturalny zapach skóry.

Czym różnią się od zwykłych perfum? Tym, że możesz ich używać pojedynczo lub swobodnie ze sobą łączyć. Dzięki temu codziennie możesz tworzyć zupełnie inny, wyjątkowy zapach, dostosowany do Twojego nastroju, okazji, stylizacji, pogody czy pory roku. Perfumy molekularne są unisex, więc mogą ich używać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Love it! Blend it!

Tworzenie własnego zapachu jest bardzo proste. Wystarczy, że wybierzesz perfumy, które będą Twoją bazą i zaaplikujesz je na swoją skórę. Następnie dobierz kolejny zapach lub zapachy i dołóż je do swojej bazy. Kilka psiknięć i gotowe!

Możesz mieszać ze sobą 2, 3 lub wszystkie 6 zapachów, eksperymentować z kolejnością ich nakładania i z proporcjami. Gdy raz ich spróbujesz i poznasz ich moc, z pewnością je pokochasz. Baw się zapachami, wyróżniaj się, poczuj się wyjątkowo. Na kawę z przyjaciółmi? Na spotkanie biznesowe? Na wieczorne wyjście?

Wypróbuj też nasze propozycje zestawień:

Orzeźwiający zapach lata pełnego słońca: połącz 01m i 03m

Zapach sukcesu na spotkanie biznesowe: połącz 02m, 06m i 01m

Na randkę: połącz 05m i  06m

Na romantyczny wieczór: połącz 03m, 04m i 06m

You may also like...