Łagodny żel do higieny i golenia okolic intymnych

Share

Jak pielęgnować delikatną skórę okolic intymnych? Dbanie o prawidłową i regularną higienę tych najdelikatniejszych części ciała jest niezwykle istotne. Dlatego nasz Łagodny żel do higieny i golenia okolic intymnych nie tylko zapewni im czystość i ochronę, ale również idealnie sprawdzi się podczas depilacji. 

Za co go pokochasz: za wszechstronne działanie. Żel delikatnie myje, zapewnia skuteczną ochronę błon śluzowych oraz pomaga utrzymać właściwą florę bakteryjną i prawidłowe pH miejsc intymnych. Niweluje nieprzyjemny zapach, zapewniając długotrwałe uczucie świeżości. Tworzy delikatną pianę, która nie spływa ze skóry i ułatwia golenie.Zmiękcza włoski oraz zmniejsza skłonność do podrażnień po depilacji.

Co jest naszym sekretem: niezwykle delikatna formuła, na bazie łagodnych środków myjących, bogata w składniki aktywne, które pielęgnują intymne części ciała. Żel zawiera estry ksylitolu o działaniu przeciwbakteryjnym i dezodoryzującym oraz naturalne prebiotyki, które wzmacniają mikrobiom skóry i przywracają jego równowagę. Kwas mlekowy oraz betaina dbają o odpowiednie nawilżenie błon śluzowych, alantoina regeneruje skórę a pantenol działa łagodząco.

Z czego jeszcze jesteśmy dumni: nasz żel jest hipoalergiczny, więc mogą stosować go również osoby ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień. Został przebadany pod nadzorem lekarza ginekologa. Jest odpowiedni dla kobiet i nastolatek powyżej 12. roku życia.

Co tak pięknie pachnie: subtelna frezja i orzeźwiająca morska bryza.

Jak go używać: niewielką ilością kosmetyku umyj okolice intymne, a następnie spłucz dokładnie wodą. Do golenia – wmasuj żel aż do wytworzenia delikatnej piany, ogol miejsca intymne, a następnie spłucz obficie wodą.

100% badanych* potwierdziło, że żel spełnił ich oczekiwania. Wszyscy stwierdzili, że kupiliby ten kosmetyk i poleciliby go swoim znajomym.

* Na podstawie niezależnych badań aplikacyjno-użytkowych, przeprowadzonych na grupie 25 osób.

You may also like...