KOLORYZUJĄCY BALSAM DO UST W KREDCE Subtelna piwonia

Share

Jak nadać ustom niepowtarzalny kolor? Każda z nas jest inna, ale wszystkie chcemy wyglądać pięknie. Dlatego makijaż, podobnie jak ubranie, powinien podkreślać naszą indywidualność, a jednocześnie pozostawać naturalny. Jeśli chcesz, by Twoje usta miały unikalny odcień, wypróbuj MAGIC LIP BALM PENCIL który nie tylko doskonale je nawilży i zregeneruje, ale także – za sprawą obecnego w składzie pigmentu – nada im w pełni indywidualny kolor. KOLORYZUJĄCY BALSAM DO UST W KREDCE podkreśli Twoje usta w absolutnie wyjątkowy, nieoczekiwany sposób oraz przywróci im naturalne piękno.

Co jest naszym sekretem? obecny w składzie balsamu pigment, który reaguje na pH ust, wzmacniając naturalny odcień Twoich ust i nadając im kolor na wiele godzin. W połączeniu z pozostałymi pigmentami zawartymi w balsamie oraz indywidualnym kolorem Twoich ust, daje niepowtarzalny efekt w postaci odcienia, którego nie uzyska nikt inny.

Za co go pokochasz? aby przywrócić ustom piękny i zadbany wygląd, wzbogaciliśmy nasz balsam o naturalne oleje i woski. Woski Candelilla i Carnauba doskonale nawilżają usta oraz chronią je przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, a olej z bawełny dodatkowo regeneruje delikatny naskórek warg.

Co Cię w nim zachwyci? lekka formuła, która sprawia, że balsam nakłada się łatwo i precyzyjnie, a  uczucie gładkich i miękkich ust pozostaje z Tobą przez długi czas.

Jak go używać? wysuń sztyft i płynnym pociągnięciem pomaluj usta. Nie wymaga temperowania.

Co jeszcze warto o nim wiedzieć? możesz uzyskać mniej lub bardziej intensywny efekt, nakładając na usta jedną lub kilka warstw balsamu.

Co zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo? niezwykle łagodna formuła, odpowiednia dla osób o wrażliwej cerze.

You may also like...