Intensywnie perfumowana odżywka do płukania tkanin

Share

Jak dbać o ubrania podczas prania? Swoim strojem przekazujemy wiele informacji o sobie, a zadbane i pachnące ubrania wpływają nie tylko na to, jak jesteśmy postrzegani, ale także na nasze samopoczucie. Dlatego jeśli chcesz, by wciąż wyglądały jak nowe i pięknie pachniały przez długi czas, stosuj Intensywnie perfumowaną odżywkę do płukania tkanin, która pielęgnuje włókna i sprawia, że tkaniny są wyjątkowo miękkie, lekkie, elastyczne i puszyste. Zawarte w niej proteiny pszenicy skutecznie chronią kolory przed blaknięciem i biel przed szarzeniem.

Za co ją pokochasz: za formułę stay new, która aktywnie chroni włókna w trakcie prania i suszenia, zapobiega ich uszkadzaniu, deformacjom i mechaceniu, a także pękaniu nadruków na koszulkach. Tkaniny wyglądają tak, jakby były prane o połowę rzadziej.

Co Cię w niej zachwyci: zapach, który utrzymuje się jeszcze dłużej – nawet do 24 tygodni! Olejki zapachowe zamknęliśmy w specjalnych mikrokapsułkach HD Active Life, które uwalniają cudowny aromat – nawet bez pocierania materiału. 

Co tak pięknie pachnie: kwiatowo-drzewna kompozycja stworzona z francuskich olejków zapachowych, w której połączyliśmy delikatny jaśmin, tropikalne ylang-ylang i egzotyczny aromat wody kokosowej ze zmysłowym piżmem, aloesem, palisandrem i żywiczno-korzennymi tonami drzewa sandałowego.

Zobacz, jak prosta jest w użyciu: wystarczy, że dodasz odpowiednią ilość odżywki do ostatniego płukania. Możesz stosować ją zarówno podczas prania w pralce, jak i prania ręcznego, do wszystkich rodzajów tkanin i do wszystkich kolorów.

Co zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo: odżywka przeszła szereg szczegółowych badań, w tym badanie dermatologiczne, potwierdzające tolerancję skórą.

You may also like...