Hipoalergiczny żel do prania

Share

Jak prać ubrania osób z wrażliwą skórą?

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich ma delikatną skórę to wiesz, jak ważny jest dobór odpowiednich, łagodnych środków do prania. Dlatego stworzyliśmy Hipoalergiczny żel do prania, który dba o nieskazitelną czystość ubrań i jest bezpieczny dla wrażliwej skóry.

Za co go pokochasz: za to, że jego formuła jest wyjątkowo łagodna dla skóry, a jednocześnie niezwykle skuteczna. Zawiera naturalne mydło potasowe z oliwy z oliwek, które poprawia efektywność prania oraz kompleks chroniący kolory przed blaknięciem. Dobrze się wypłukuje i nie pozostawia osadów na tkaninach.

Co Cię w nim zachwyci: dzięki kompleksowi aktywnych enzymów świetnie działa nawet w niskich temperaturach (już od 20°C).  

Co zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo: nasz żel został przebadany dermatologicznie na skórze wrażliwej. Mogą stosować go nawet osoby o wrażliwej skórze, skłonnej do alergii lub z tendencją do atopii.

Do czego możesz go użyć: do prania odzieży białej i kolorowej całej rodziny. Jest bezpieczny zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci powyżej 1. roku życia.

Co tak pięknie pachnie: delikatna, kwiatowo-owocowa kompozycja z soczystą brzoskwinią i morelą, jaśminem, różą i pudrowym irysem, z nutą balsamicznego drzewa sandałowego i piżma. Zastosowane przez nas olejki zapachowe nie zawierają alergenów.   

Co jeszcze warto o nim wiedzieć: formuła naszego żelu ma ponad 90% składników pochodzenia naturalnego.

You may also like...