Eksperci od domowych porządków

Share

Czy środki czystości do domu mogą robić coś więcej niż tylko skutecznie usuwać zabrudzenia? Zdecydowanie tak! Mogą ułatwiać sprzątanie i skracać jego czas do minimum. Mogą też pielęgnować powierzchnie i zabezpieczać je. A do tego pięknie pachnieć.

Sprzątanie może być przyjemnością, a nie kolejnym obowiązkiem. Odpowiednio dobrane środki czystości pomogą uporać się nawet z uporczywymi zabrudzeniami i sprawią, że nie będziesz tracić cennego czasu na szorowanie. A do tego profesjonalnie zadbają o czyszczone powierzchnie.

Piękny zapach podczas sprzątania

Czy podczas domowych porządków denerwuje Cię intensywny zapach chloru lub innych aktywnych składników, który potrafi jeszcze długo unosić się w posprzątanym pomieszczeniu? Teraz nie musisz wybierać między skutecznością produktu, a jego pięknym zapachem. Wybierz preparaty, które łączą w sobie te dwie cechy.

Nasze specjalistyczne środki czystości i kosmetyki do domu zawierają profesjonalne, niepowtarzalne kompozycje zapachowe z francuskich olejków. Dzięki temu porządki stają się o wiele przyjemniejsze, a piękny aromat utrzymuje się w pomieszczeniu po sprzątaniu. O wiele przyjemniej czyścić kabinę prysznicową produktem, który pachnie soczystymi malinami, aloesem i słodkim toffi, umyć okna płynem, który roztacza zapach mango, delikatnego jaśminu i zmysłowego piżma czy wyczyścić toaletę żelem pachnącym truskawkami, wanilią i kokosem.

Kosmetyki do domu

To szczególne produkty, bo łączą w sobie funkcję czyszczącą i pielęgnacyjną. Dzięki temu za pomocą jednego preparatu można kompleksowo zadbać o dane powierzchnie. Są delikatniejsze od tradycyjnych środków czystości, mają przyjemniejszą konsystencję, a w składzie znajduje się więcej składników pielęgnacyjnych, np. oleje i woski.

Koniecznie wypróbuj:

Kremowy spray do pielęgnacji mebli – zawiera olej z awokado, olej z ryżu oraz wosk Carnauba, które nadają meblom delikatny połysk i odświeżają ich kolor. Doskonale czyści, pielęgnuje, zabezpiecza przed wilgocią i działa antystatycznie. Pachnie świeżym igliwiem sosny, różowym pieprzem i piżmem.

Płyn do mycia podłóg drewnianych i laminowanych – zawiera naturalny wosk Carnauba. Płyn nie tylko myje, ale też nabłyszcza i zabezpiecza przed wilgocią. Uszczelnia podłogę na łączeniach i w drobnych szczelinach, zapobiegając wnikaniu w nie brudu i kurzu. Pachnie frezją, magnolią, wanilią i paczulą.

Aksamitne mleczko do czyszczenia – zawiera delikatną oliwę z oliwek, która nabłyszcza czyszczone powierzchnie. Łagodnie czyści, pielęgnuje, chroni i nadaje połysk. Pachnie cytrusami, czarną oliwką, aloesem i kwiatem gruszy.

Smart środki czystości

Działają wszechstronnie, oszczędzając czas i pieniądze, bo już jednym produktem można wyczyścić wiele powierzchni i pozbyć się różnego rodzaju zabrudzeń. Łączą w sobie wiele funkcji, np. myją, nabłyszczają czy chronią przed osadzaniem się ponownych zabrudzeń.

Koniecznie wypróbuj:

Spray do mycia i pielęgnacji powierzchni kuchennych – posprzątasz nim całą kuchnię. Nie tylko myje, ale też lekko nabłyszcza, odtłuszcza i neutralizuje przykre zapachy. Pachnie ylang-ylang, różą, bergamotką i drzewem sandałowym.

Spray do mycia i pielęgnacji łazienki –  posprzątasz nim całą łazienkę. Nie tylko czyści, ale też zabezpiecza czyszczoną powierzchnię, przez co zapobiega ponownemu osadzaniu się zabrudzeń. Pachnie granatem, śliwkami, migdałami i kwiatem wiśni.

Spray do czyszczenia ekranów i powierzchni ze stali INOX – wyczyścisz nim m.in. monitory komputerowe, ekrany telewizorów, telefony komórkowe, klawiatury komputerowe czy sprzęty ze stali INOX. Zapobiega powstawaniu ponownych zabrudzeń. Pachnie cytrusami, jaśminem, wanilią i drzewem sandałowym.

You may also like...