Cenne składniki w naszych produktach. Część 4

Share

Poznaj wyjątkowe właściwości jagód goi oraz masła Shea. Sprawdź, co kryje się w kompleksie Vitaoil Plus.

Ekstrakt z jagód goi

Jagody goi od tysięcy lat są znane w krajach azjatyckich ze swojego dobroczynnego działania i chętnie stosowane w medycynie naturalnej. Ich moc często wykorzystuje się także w kosmetykach do pielęgnacji ciała i włosów. To jedne z najzdrowszych owoców na świecie, zaliczane do tzw. superfoods. Jagody goi zawarte w kosmetykach dodają skórze witalności, działają łagodząco, wygładzająco i przyśpieszają odnowę naskórka.

 Gdzie go znajdziesz: w Płynie micelarnym 3w1 

Masło Shea

Masło Shea (zwane też masłem karité), pozyskuje się z orzechów afrykańskiego drzewa zwanego Masłosz Parka. Drzewo to, mimo niesprzyjających warunków, może żyć nawet 300 lat. Pierwsze orzechy, z których można uzyskać masło Shea, zbiera się dopiero po ok. 30-40 latach. Masło to zawiera bardzo dużo witamin i minerałów. Świetnie regeneruje i odżywia skórę, tworzy ochronny płaszcz lipidowy, który ogranicza utratę wody z naskórka. Posiada także właściwości łagodzące i zmiękczające.

Gdzie je znajdziesz: w Naturalnym balsamie do ust oraz w Nawilżającym kremie do stóp

Vitaoil Plus

To kompleks 7 olejów roślinnych (słonecznikowego, kokosowego, lnianego, awokado, arganowego, makadamia i oliwkowego), bogaty w kwasy tłuszczowe oraz witaminy A, D i E, który skutecznie nawilża i regeneruje włosy. Posiada cenne właściwości kondycjonujące wszystkie rodzaje włosów.

Gdzie go znajdziesz: w odbudowująco-ochronnej odżywce do włosów Simply Pleasures

You may also like...