Cenne składniki w naszych produktach. Część 3

Share

Poznaj siłę płynącą z roślin i niezwykłe właściwości aktywnych składników z karczocha i szałwii muszkatołowej, które pomagają zadbać o piękne włosy i skórę.

Keracyn

To składnik pozyskiwany z karczocha. Jego moc wykorzystaliśmy w naszych kosmetykach do pielęgnacji włosów. Zapewnia spójność łusek osłonki włosa, dzięki czemu może ona działa jak tarcza ochronna. Keracyn™ w wyraźny sposób poprawia kondycję i witalność włosów, wzmacnia je i dba o ich połysk. Sprawia, że są bardziej wytrzymałe i lepiej się układają. Chroni je również przed uszkodzeniami zewnętrznymi, w tym przed negatywnym wpływem promieniowania słonecznego.

Gdzie go znajdziesz: w odbudowująco-ochronnym szamponie i odżywce do włosów z serii Simply Pleasures

Xeradin

TEWL to przeznaskórkowa utrata wody. To jak najbardziej naturalne zjawisko, które pomaga między innymi utrzymać odpowiednią temperaturę ciała. Gdy jest niekontrolowana może prowadzić do suchości i szorstkości skóry oraz jej przedwczesnego starzenia się. Dzięki współczesnej kosmetologii i odpowiednim składnikom można ją ograniczyć. Jednym z nich jest Xeradin™ – składnik pozyskiwany z szałwii muszkatołowej, który znajduje się w naszych nawilżających kosmetykach do ciała. To naturalne źródło 24-godzinnego nawilżenia. Ogranicza utratę wody i wyraźnie poprawia funkcje skóry. Jest świetnie przez nią tolerowany. I co ważne – zapewnia natychmiastowe działanie już po jednej aplikacji.

Gdzie go znajdziesz: w nawilżającym żelu do mycia ciała, balsamie i kremie do rąk z serii Simply Pleasures

You may also like...