Cenne składniki w naszych produktach. Część 2

Share

Poznaj niezwykłe właściwości alg, bogatych w mikroelementy, które coraz chętniej wykorzystywane są w nowoczesnej kosmetyce. Sprawdź także, jak o Twoje rzęsy zadba KERANUTRI™.

Botaniczny kompleks 5 alg

Niepozorne algi posiadają o wiele więcej składników mineralnych i witamin niż rośliny żyjące na powierzchni ziemi. Morszczyn, nori, wakame, enteromorpha i lithothamnium to algi wchodzące w skład naszego botanicznego kompleksu, który umieściliśmy w kosmetykach do pielęgnacji ciała i włosów Simply Pleasures.

Dlaczego wybraliśmy właśnie je? Bo są bogatym źródłem soli mineralnych, witamin, wapnia, fosforu i jodu, które absorbują z wody morskiej. Botaniczny kompleks 5 alg w naturalny sposób polepsza wygląd skóry i przywraca jej witalność. Pomaga zachować skórze właściwy poziom nawilżenia, dostarczając składników potrzebnych do przywrócenia równowagi wodnej i tworząc na jej powierzchni film, który równoważy przeznaskórkową utratę wody.

Gdzie go znajdziesz: w serii kosmetyków do ciała i włosów Simply Pleasures

 

KERANUTRI

To naturalny składnik aktywny, który ma wszechstronne działanie. Dodaliśmy go do naszego tuszu do rzęs. KERANUTRI™ zwiększa ich średnicę, elastyczność i wytrzymałość. Zmniejsza ich łamliwość i wygładza. Co ważne – wzmacnia zarówno zniszczone, jak i zdrowe rzęsy.

Gdzie go znajdziesz: w naszym wydłużająco-wzmacniającym tuszu do rzęs

You may also like...